Wypisanie artykułów z listy: Gospodarka i prawo Kategoria: Gospodarka i prawo Gdańsk

Foto Więcej rozpraw w procesie Amber Gold – Luty 2018

Kolejny miesiąc jednego z najgłośniejszych procesów XXI wieku w relacji Marka Barana.

Gorący styczeń na sali rozpraw Amber Gold

Marek Baran jest jedynym dziennikarzem w Polsce, który jest na wszystkich rozprawach w sprawie Amber Gold. Oto jego relacja ze styczniowych posiedzeń sądu w tej bezprecedensowej sprawie.

Uratowane dwa miliony. Podsumowanie 21 miesięcy procesu ws. Amber Gold

To jest jedno z najważniejszych wydarzeń w procesie dotyczącym twórców Amber Gold. Państwo Katarzyna i Marcin P. wystąpili do Urzędu Skarbowego o zwrot nadpłaconego podatku. Chodzi o zeznania podatkowe, jakie składali w czasie, kiedy byli prezesami spółki Amber Gold. Korekta obejmowała lata 2010- 2012, ale rok 2010 nie podlega takiej korekcie, ze względu na przedawnienie. Marek Baran sprawozdaje z ostatniego posiedzenia i podsukowuje dotychczasowey przebieg bezprecedensowego procesu.

Już jutro: EOIF - Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie

Marek Baran zaprasza na ostatnią w tym roku konferencję z cyklu "EOIF - Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie"! Tradycyjnie już spotykamy się pod koniec roku w Trójmieście! Tym razem zapraszamy serdecznie 7 grudnia do Hotelu Novotel Gdańsk Marina. Wstęp wolny!

Przyjechała konferencja. Relacja z Kariery IT 2017

Relacja Marka Barana z konferencji informatycznej.

7.12 Konferencja Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie, Hotel Novotel Gdańsk Marina

Przed nami ostatnia w tym roku konferencja z cyklu "EOIF - Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie"! Tradycyjnie już spotykamy się pod koniec roku w Trójmieście! Tym razem zapraszamy serdecznie 7 grudnia do Hotelu Novotel Gdańsk Marina. Wstęp wolny!

Hakerska atmosfera na Kariera IT

Kariera IT już jutro - specjalna zapowiedź, część II. Marek Baran w drugiej części zachęty do wzięcia udziału w jesiennej edycji.

Kariera IT już w najbliższą sobotę - specjalna zapowiedź, część I

Marek Baran w pierwszej części zachęty do wzięcia udziału w jesiennej edycji.

18.11 Kariera IT, Hotel Almond w Gdańsku

Kariera IT w Trójmieście!

Czy Skarb Państwa zwróci 1,5 mln złotych twórcy Amber Gold? Wersja syndyka

Marek Baran kontynuuje śledztwo ws. szokującej chyba wszystkich zainteresowanych pieniędzmi publicznymi, czyli... naszymi. Czy państwo jest bezbronne w takich sytuacjach? Czy podejrzany w sprawie Amber Gold przechytrzy wszystkie urzędy? Kolejne fakty w drugim już artykule, który, być może, przyczyni się do powstania precedensu.

Czy Skarb Państwa zwróci 1,5 mln złotych twórcy Amber Gold?

To test dla państwa polskiego. Czy pozwoli na wypłatę pieniędzy Marcinowi P.? Co to znaczy dzisiaj prawo w praktyce? Wiele pytań, wiele emocji... Marek Baran, który śledzi proces Marcina P. od początku i jako jedyny tak wnikliwie, informuje o możliwości zajścia... szokującego.

RelacjaFotoWideo Kiedy gdańskie perony dogonią Polskę albo niespodziewane refleksje po targach Trako 2017

Marek Baran dociekliwie o targach kolejowych, które stały się przyczynkiem do poważnej refleksji nad zapóźnieniem naszych peronów...
  • « Poprzednie
  • Następne »