Wypisanie artykułów z listy: Polityka Kategoria: Polityka Trójmiejskie

Interprelacja posła Zbigniewa Kozaka w sprawie wykonywania komercyjnych zabiegów zagrażających życiu przeprowadzanych w szpitalach na przykładzie PCT w Gdańsku

W ostatnich tygodniach głośno jest w mediach o przeprowadzonej operacji powiększenia biustu Szwedki - Christine Hedlund w Pomorskim Centrum Traumatologii w Gdańsku, która od 3 miesięcy jest w śpiączce. Po nagłośnieniu sprawy przez media w PCT zaczęto przeprowadzać kontrole. Szanowna Minister dostała w ubiegłym tygodniu raport wojewody pomorskiego Romana Zaborowskiego na temat trefnej operacji. Dokument oceniła Pani jako "szokujący". Mimo zapowiedzi wojewody o nie ujawnieniu raportu Gazeta.pl dotarła do całego oryginalnego tekstu. (wcześniej została przedstawiona okrojona wersja).

O co walczymy lokalnie? Kobieca debata polityczna w KP

Jakie tematy poruszają organizacje o postulatach lewicowych w wyborach samorządowych? O co walczą na szczeblu lokalnym, jakie obszary do działania dostrzegają w Gdańsku, Trójmieście? Jak wg nich powinna funkcjonować władza samorządowa? Czy istnieje wspólny język kobiet w polityce samorządów?

Frasyniuk: Jarek, pier****sz, nie było cię tam!

- Jarosław Kaczyński mówi twardo i cynicznie półprawdy albo nieprawdy i trafia do ludzi prostych - tak wystąpienie prezesa PiS podczas obchodów 30-lecia Solidarności ocenia Władysław Frasyniuk. Ale ma dla J. Kaczyńskiego także ostrzejsze słowa. - Ja bym musiał powiedzieć: Jarek, pier****sz, nie było cię tam!

Nierówna walka o prezydenckie fotele w Trójmieście

Prezydenci Adamowicz i Szczurek nie mają rywali, którzy mogliby im zagrozić w listopadowych wyborach. PiS i SLD wystawią kandydatów, ale tylko by ich wypromować, a nie wygrać. Zmiana prezydenta może nastąpić jedynie w Sopocie.

Kaczmarek o naradzie w Kancelarii Premiera

Były szef MSWiA Janusz Kaczmarek stanie dziś przed sejmową komisją śledczą badająca okoliczności śmierci Barbary Blidy. Jest on jednym z ostatnich świadków przesłuchiwanych przez komisję. Transmisja posiedzenia w tvp.info od godz. 11:00.

Prezydenci Gdyni i Rzeszowa kochają Sopot

Dwaj prezydenci miast cieszących się największym społecznym poparciem - Gdyni i Rzeszowa na spotkaniu ruchu "Kocham Sopot". To inicjatywa wiceprezydenta kurortu Wojciecha Fułka. Skupia ludzi kultury, sztuki, nauki i biznesu.

W Rumi coraz ostrzej. Rodzice kontra poseł Kozak

W konflikt wokół szkoły Podstawowej nr 1 angażują się politycy ponadsublokalni.

Trojmiasto.pl bezlitośnie krytykuje władze Gdyni i Gdańska

Projekty uchwał dotyczące tzw. inicjatywy społecznej, czyli możliwości składania projektów uchwał przez obywateli, wzbudzają nieustanne emocje. Władze Gdyni i Gdańska są mocno krytykowane przez internautów, ale najmocniejsza krytyka spotkała je ze strony portalu trojmiasto.pl. Publikujemy w całości artykuł z zaprzyjaźnionego portalu.

Atak Izraela na konwój: oświadczenie i zaproszenie na manifestację

Atak izraelskich komandosów na pokojowy konwój z pomocą humanitarną dla strefy Gazy. Oto reakcje lokalne i międzynarodowe.
  • « Poprzednie
  • 1
  • Następne »