Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLĘ WEJHEROWO [Okręg nr 1] - Zarejestrowana
Numer na liście |
Nazwisko i Imię |
Wiek |
Miejsce zamieszkania |
1 |
Hildebrandt Krzysztof Mikołaj |
57 |
Wejherowo |
2 |
Formela Paweł Grzegorz |
33 |
Wejherowo |
3 |
Gajewski Krzysztof Stanisław |
52 |
Wejherowo |
4 |
Aleksandrowski Bartosz Borys |
38 |
Wejherowo |
5 |
Czernewska Danuta |
48 |
Wejherowo |
6 |
Zaleski Stanisław |
58 |
Wejherowo |
7 |
Hazuka Zygmunt Leon |
69 |
Wejherowo |
8 |
Żebrowski Piotr |
46 |
Wejherowo |
9 |
Walaszkowska Bożena |
39 |
Wejherowo |
10 |
Bławat Piotr Dariusz |
32 |
Wejherowo |
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ [Okręg nr 2] - Zarejestrowana |
Numer na liście |
Nazwisko i Imię |
Wiek |
Miejsce zamieszkania |
1 |
Płońska-Niklewska Halina Ewa |
55 |
Wejherowo |
2 |
Patok Adam Jan |
29 |
Wejherowo |
3 |
Wenta Irena Teresa |
54 |
Wejherowo |
4 |
Chodak Piotr Wiktor |
24 |
Wejherowo |
5 |
Ambroziak Jan Antoni |
57 |
Wejherowo |
6 |
Bodke Paweł Zbigniew |
22 |
Wejherowo |
7 |
Rzepiak Eugenia Teresa |
60 |
Wejherowo |
8 |
Konkolewski Błażej Piotr |
21 |
Wejherowo |
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLĘ WEJHEROWO [Okręg nr 2] - Zarejestrowana |
Numer na liście |
Nazwisko i Imię |
Wiek |
Miejsce zamieszkania |
1 |
Kozłowski Wojciech Andrzej |
39 |
Wejherowo |
2 |
Suwara Bogusław Antoni |
53 |
Wejherowo |
3 |
Kanczkowski Henryk Leon |
71 |
Wejherowo |
4 |
Jarosz Henryk |
61 |
Wejherowo |
5 |
Kukowski Czesław Józef |
50 |
Wejherowo |
6 |
Kierznikowicz Jarosław Florian |
61 |
Wejherowo |
7 |
Skrzynecki Waldemar Józef |
50 |
Wejherowo |
8 |
Domian Bogdan Franciszek |
61 |
Wejherowo |
9 |
Korycka Maria Ewa |
55 |
Wejherowo |
10 |
Pionk Waldemar Grzegorz |
27 |
Wejherowo |
11 |
Borowiec Jarosław Józef |
51 |
Wejherowo |
12 |
Łupina Mariusz Janusz |
27 |
Wejherowo |
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP [Okręg nr 2] - Zarejestrowana |
Numer na liście |
Nazwisko i Imię |
Wiek |
Miejsce zamieszkania |
1 |
Gafka Jacek Kazimierz |
31 |
Wejherowo |
2 |
Nowocińska Danuta Pelagia |
57 |
Wejherowo |
3 |
Wasiakowski Wojciech Paweł |
26 |
Wejherowo |
4 |
Chuchała Zbigniew Ryszard |
53 |
Wejherowo |
5 |
Pobłocki Gerard |
55 |
Wejherowo |
6 |
Ziemann Tomasz |
41 |
Wejherowo |
7 |
Polaszek Krzysztof Grzegorz |
37 |
Wejherowo |
8 |
Kohyt Krystyna Maria |
64 |
Wejherowo |
9 |
Staszewski Zbigniew |
53 |
Wejherowo |
10 |
Bakun Maciej Leszek |
32 |
Wejherowo |
11 |
Krzywosiński Zbigniew Wiesław |
59 |
Wejherowo |
12 |
Urbanowicz Jan |
60 |
Wejherowo |
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLĘ WEJHEROWO [Okręg nr 3] - Zarejestrowana |
Numer na liście |
Nazwisko i Imię |
Wiek |
Miejsce zamieszkania |
1 |
Glaza Leszek Mirosław |
51 |
Wejherowo |
2 |
Skowrońska Teresa Agnieszka |
53 |
Wejherowo |
3 |
Makurat Mieczysław Zbigniew |
54 |
Wejherowo |
4 |
Gajewski Brunon Feliks |
79 |
Wejherowo |
5 |
Dowgan Katarzyna Barbara |
32 |
Wejherowo |
6 |
Kierznikowicz Stanisława |
50 |
Wejherowo |
7 |
Rotta Tomasz Paweł |
43 |
Wejherowo |
8 |
Spigarski Eugeniusz Paweł |
67 |
Wejherowo |
9 |
Błaszkowski Piotr Wojciech |
50 |
Wejherowo |
10 |
Szlas Arkadiusz Robert |
28 |
Wejherowo |
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP [Okręg nr 3] - Zarejestrowana |
Numer na liście |
Nazwisko i Imię |
Wiek |
Miejsce zamieszkania |
1 |
Ruciński Mirosław Kazimierz |
56 |
Wejherowo |
2 |
Budnik Marek Stanisław |
52 |
Wejherowo |
3 |
Narloch Anna Maria |
36 |
Wejherowo |
4 |
Skrzypkowska Romualda Wioletta |
37 |
Wejherowo |
5 |
Szymelfenig Tadeusz Antoni |
55 |
Wejherowo |
6 |
Szymczyk Anna Maria |
34 |
Wejherowo |
7 |
Cioban Tadeusz |
54 |
Wejherowo |
8 |
Westa Mateusz |
23 |
Wejherowo |
9 |
Lieder Elżbieta |
51 |
Wejherowo |
10 |
Witbrodt Leszek Zdzisław |
43 |
Wejherowo |
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ [Okręg nr 3] - Zarejestrowana |
Numer na liście |
Nazwisko i Imię |
Wiek |
Miejsce zamieszkania |
1 |
Reszke Piotr Brunon |
50 |
Wejherowo |
2 |
Tamkun Alicja Ewa |
60 |
Wejherowo |
3 |
Kwaśniewski Tomasz |
28 |
Wejherowo |
4 |
Sychowski Franciszek Andrzej |
54 |
Wejherowo |
5 |
Ginejt Krzysztof Robert |
25 |
Wejherowo |
6 |
Pionk Edmund Stefan |
73 |
Wejherowo |
7 |
Trybowska-Goman Krystyna |
60 |
Wejherowo |
8 |
Węsierska Jolanta Teresa |
53 |
Wejherowo |
9 |
Krynicki Piotr Józef |
35 |
Wejherowo |
10 |
Kalkowski Stanisław |
76 |
Wejherowo |
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLĘ WEJHEROWO [Okręg nr 4] - Zarejestrowana |
Numer na liście |
Nazwisko i Imię |
Wiek |
Miejsce zamieszkania |
1 |
Tokłowicz Bogdan Ludwik |
64 |
Wejherowo |
2 |
Patsidis Teresa Agnieszka |
46 |
Wejherowo |
3 |
Kreft Dariusz Stanisław |
47 |
Wejherowo |
4 |
Nurzyński Jacek Maksymilian |
53 |
Wejherowo |
5 |
Woźniak Bartłomiej |
29 |
Wejherowo |
6 |
Karcz Rafał |
24 |
Wejherowo |
7 |
Rak Wojciech Jan |
53 |
Wejherowo |
8 |
Stankiewicz Janusz Andrzej |
59 |
Wejherowo |
9 |
Zadarko Monika Kalina |
37 |
Wejherowo |
10 |
Kapturkiewicz Marek Stefan |
52 |
Wejherowo |